LEVTEMS hakkımızda

Kurulduğumuz tarihten bu yana bilgi ve kültürün sürdürülebilir öncülüğünü benimseyen anlayışımızla emin adımlarla ilerliyoruz. Global bir platform olma yolunda verdiğimiz mücadeleyi devamlılığın esası olarak görüyoruz. Birey esaslı ve bilgiye dayalı oluşturduğumuz bu sitede aynı doğrultuda misyon ve vizyon belirlemiş bulunmaktayız.

Misyonumuz: Topluma fayda sağlayacak içerikler üretip, bu içerikleri özgün ve eğlenceli şekilde sunmak.

Vizyonumuz: Özgün, kaliteli ve eğlenceli içerik denilince akla gelen ilk internet sayfası olabilmek.

LEVTEMS’de, bilim çağının sosyal ağ dinamiklerini göz önünde bulundurarak harmanlıyoruz. Hakkımızda en güzel tanım kullanıcılar olarak tüm internetin en popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolarına tek bir mecradan ulaşabilirsiniz. Eğer bizim hakkımızda daha çok bilgi edinmek istiyorsanız yazılarımızı okumaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Hakkımızda Kısa Bilgiler

Levent Çolakoğlu

Levent Çolakoğlu

Makine mühendisi. İnsanlara fayda sağlamak isteyen, kaliteli ve özgün içerikler üretmek için çabalayan hayalperest bir blog yazarı.


ismail alptuğ benli

İsmail Alptuğ Benli

Siyaset Bilimi-Kamu Yönetimi öğrencisi. Yazdıklarıyla sadece okunmak değil insanların hayatlarına da dokunmak isteyen idealist bir blog yazarı.


Neşe Eraş

Neşe Eraş

Turizm Rehberliği öğrencisi.Gezmeyi tozmayı, okumayı yazmayı sevip,kitapları sarıp sarmalarken iyi olmaya çalışan birisi. Eskiyi seven eski seven, kağıt kalemle arası iyi, çocukların Neşe ablası kendisi.


Sultan Özkan

Sultan Özkan

Biyomedikal Mühendisi. Kendini geliştirirken insanların vaktini de değerli hale getirmeyi hedefleyen bir blog yazarı.


Burçin gürlek

Burçin Gürlek

Biyomedikal Mühendisi.Araştırma yapmayı yeni bilgileri öğrenmeyi ve öğretmeyi seven bir blog yazarı


Bengisu Kalcı

Bengisu Kalcı

Biyomedikal Mühendisi. Kendini geliştirirken insanların vaktini de değerli hale getirmeyi hedefleyen bir blog yazarı.


Nurbanu Ulusu

Nurbanu Ulusu

Biyomedikal Mühendisi. Yeni yerler gezmeyi, yeni insanlar tanımayı, araştırma yaparak yeni bilgiler öğrenip öğrendiği bilgileri insanlara aktarmayı seven bir blog yazarı.


Sevde Nur Kurmen

Sevde Nur Kurmen

Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisi… Belirlemiş olduğu vizyon ile başkaları için de ışık tutmayı hedefleyen bir blog yazarı.


Özlem Yıldız

Özlem Yıldız

Biyomedikal Mühendisi…Bir şeyi gerçekten bilmek onu anlatmakla olacağına inanan ve bu hedef doğrultusunda bildiklerini özgünce yazan bir blog yazarı.


Belkis Özdil

Belkıs Özdil

Biyomedikal mühendisliği öğrencisi.İlgili olduğu konuları araştırırken,not almayı seven ve aldığı notları paylaşmaktan zevk alan bir blog yazarı.

Son Yazılar

 • Rüzgar Enerjisi İle Çalışan Araba Ve Racing Aelous Yarışması
  Fosil yakıtların insan sağlığına ve çevreye olumsuz etkilerinden dolayı son zamanlarda ülkelerin yenilenebilir enerji kaynaklarına talepleri artmaktadır. Fosil yakıtlardan yenilenebilir enerji kaynaklarına dönüşüm konusunda birçok […]
 • Prenses Diana Kimdir? Halkın Prensesi ve Hikayesi
  Sembolik de olsa, İngiltere’de, kraliyet makamının varlığından haberdarsınızdır diye düşünüyorum. Hakkında birçok film, dizi, belgesel yapılan o gizemli kraliyet hayatından bahsedeceğiz bugün. Ana öznemiz de […]
 • Kompozit Malzemelerin Üretim Yöntemleri
  Malzeme teknolojilerinin hızla geliştiği, yeni ve ileri malzemelerin kullanım alanlarının giderek çeşitlendiği ve genişlediği 21. yüzyılda kompozit malzemelerin büyük bir önemi vardır. Bugün kompozit malzemeler […]
 • Hollanda Nasıl Bisiklet Ülkesi Oldu? Fosil Yakıtın Sonu Geliyor
  Dört bir yanı bisiklet yollarıyla çevrili Hollanda, tam bir bisiklet ülkesi. Ayrıca 17 milyon nüfuslu ülkede 20 milyon civarı bisiklet var. Fakat sanılanın aksine bu […]
 • Kuantum Fiziği Nedir? Kuantum Mekaniğine Giriş
  Geçmişten günümüze fizik evreni daha iyi anlamamızı sağlıyor. Fakat bir noktada klasik fizik bazı olayları açıklamada yetersiz kalıyor. Klasik fizik büyük nesneler için tahminler ve […]

LEVTEMS

Özgün İçeriklerin Adresi…

Sosyal Medya Hesaplarımız